Nebyl nalezen žádný produkt.


kostým Power Rangers

Být vesmírným strážcem může být celkem paráda, zejména na karnevale, halloweenu nebo jiné tematické oslavě, kdy není potřeba bojovat proti zlu, nýbrž se jen uvolněně bavit. Kostým Power

Ranger Green, kostým Power Ranger Black, kostým Red Ranger i další kostýmy hrdinných bojovníků vás mohou proměnit ve vesmírného strážce i bez očekávaných hrdinských činů. Power Ranger výzbroj je povinným doplňkem každého bojovníka. Dětský kostým Power Ranger skryje identitu jeho nositele, což umožňuje zlobit více jako obvykle, oslavovat více než je zdrávo, zkrátka a dobře vcítit se do role opravdového hrdiny bez nežádoucích důsledků. Kostým Power Ranger Blue si zamilují právě malé děti, které znají příběh vesmírných bojovníků nazpaměť. Kostým bojovníka je tvořen kombinézou s maskou v nejrůznějších barvách, vybrat si tak můžete podle oblíbené barvy nebo charakteru bojovníka.

Informace pro Vás

Provozovatel webu Dexante s.r.o., IČ:06929168, se sídlem Stražisko 173E, 79844 Stražisko, zapsaná v obchodních rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spis.zn.C105074  jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím