Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 2 z celkem 2

Korunka Na vlásku

Korunka Na vlásku

skladem

220,00 Kč


Kostým Rapunzel - princezna Locika

Odmítá vaše malá ratolest jít na karneval za cokoliv jiného než za princeznu? Chcete se odlišit od všech ostatních princezen, kterých jistě na karnevale bude mnoho? Máme pro vás originální princeznu!

Locika, která je hlavní hrdinkou filmu „Na vlásku“ je vychovávána ošklivou čarodějnicí. Oplývá úchvatnými dlouhými vlasy a bydlí v tajné věži, která se nedá jen tak lehce najít. Locika by ráda poznala krásu okolní přírody, nicméně macecha jí to nedovolila. Jednoho dne přeci jen najde k věži někdo cestu. Muž, do kterého se Locika později zamiluje.

Nabízíme širokou škálu variant kostýmu princezna Rapunzel, ze kterého bude vaše malá princezna naprosto ohromená. Kostým princezna Locika je velmi originální a vynikne mezi ostatními princeznami. V naší nabídce nechybí ani dětská paruka Rapunzel, která udělá celkový princeznovský kostým naprosto dokonalým.

Být uvězněná ve věži a čekat na prince-zachránce, který ani nemá vlastní lano by ne každou holku bavilo. Proto se většina Locika princezen vydá bavit na karneval, halloweenskou párty či jinou tematicky zaměřenou oslavu, kde zažijí rozhodně větší zábavu než ve věži. Koneckonců svého zachránce mohou potkat třeba tam! Dětský kostým princezna Locika je podle pohádky Walta Disneye proveden ve fialových barvách, chybět nesmí ani dětská paruka princezna Locika, která z krátkovlásky ihned vykouzlí princeznu s dlouhou kšticí.Karnevalový kostým princezna Locika je roztomilý i pohodlný. Kostým Locika - princezna na vlásku se tak s určitostí řadí mezi velmi oblíbené kostýmy. ”Lociko, Lociko,

rozpusť své vlasy”, bude princ hulákat pod věží, zatímco se bude princezna Locika bavit na karnevale. Jejím úkolem bude najít zachránce, který by se do věže dostal i jinak než po jejich dlouho pěstovaných vlasech -kostým kovboj,kostým Batman nebo kostým Superman stojí hned v první řadě kandidátů.

Informace pro Vás

Nejprodávanější

Provozovatel webu Dexante s.r.o., IČ:06929168, se sídlem Stražisko 173E, 79844 Stražisko, zapsaná v obchodních rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spis.zn.C105074  jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím